Ragbi
Životinje
Stranica koju tražite ne postoji. Ovo su rezultati pretrage:
Belgija povela u finalu Dejvis kupa
RTCG Teniska reprezentacija Belgije povela je danas sa 1:0 protiv Francuske u finalu Dejvis kupa, pošto je u prvom meču David Gofan u tri seta... 7 sat
U finalu se natječe 15 startupova
Večernji list Na najvećoj regionalnoj konferenciji 6. prosinca u Kongresnom centru ZV-a očekuje se 500 investitora i osnivača startupa 3 dan
Rakitić: Poznata nam je snaga Juventusa, moramo biti strpljivi
HRT Juventus je prošle sezone izbacio Barcelonu u četvrtfinalu Lige prvaka pa izgubio u finalu od Real Madrida. 3 dan
Hrvanje U-23: Hukleku svjetsko srebro
HRT Huklek je u finalu izgubio od mađarskog hrvača Erika Szilvassya, ali je i srebro veliki uspjeh za člana HK Sesvete. 3 dan
Veliki finale izbora nove eskadrile HV-a
Večernji list U finalu su dvije ponude. Izraelska za rabljene lovce F-16 Barak te švedska koja nudi nove Gripene JAS 39 C/D. Švedski avioni iznimno su moćni u naoružanju 5 dan
dimitrov osvojio atp turnir u londonu Dimitrov osvojio ATP turnir u Londonu
HABER.BA Bugarski teniser, Grigor Dimitrov, pobjednik je završnog ATP Mastersa u Londonu nakon što je u finalu turnira savladao Belgijanca, Davida Goffina s 7:5, 4:6,... 5 dan
antonia dora plesko u finalu supertalenta suzdrzavam se da ne zaplacem Antonia Dora Pleško u finalu Supertalenta: Suzdržavam se da ne zaplačem
Dnevnik.hr Antonia Dora Pleško izborila se za finale Supertalenta. Djevojka nam je u intervjuu otkrila... 5 dan
Dimitrov osvojio završni Masters u Londonu
cafe.ba Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je završni Masters u Londonu, pošto je u finalu savladao Belgijanca Davida Gofana 7:5, 4:6, 6:3. Bugarin je do titule došao kao debitant na finalnom turniru sezone i to na impresivan... 5 dan
Antonia Dora u finalu, gledatelji kažu: Ovo je namještaljka, nije to zaslužila
Večernji list U finale odlazi Antonia Dora Pleško i njoj su se pridružili akrobatski duo Flipping art. Antonia je izvela pjesmu "Purple rain", a gledatelji su... 5 dan
Dimitrov u suzama proslavio naslov na završnom ATP Mastersu
HRT Grigor Dimitrov pobjednik je završnog ATP Mastersa osam najboljih tenisača svijeta u Londonu nakon što je u finalu svlada Belgijanca Davida Goffina s 7:5, 4:6, 6:3. 5 dan
24sata.info Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je završni ATP masters turnir u Londonu nakon što je u finalu pobijedio Belgijanca Davida Goffina u tri seta,... 5 dan
Dimitrov bolji od Gofana u finalu turnira u Londonu
POLITIKA Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je večeras završni ATP masters turnir u Londonu, pošto je u finalu pobedio Belgijanca Davida Gofana u tri seta, 7:5, 4:6 i 6:3. U njihovom... 5 dan
Dimitrov bolji od Gofana, osvojio London
RTCG Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je večeras završni ATP Masters turnir u Londonu, pošto je u finalu pobijedio Belgijanca Davida Gofana u tri seta,... 5 dan
Dimitrov osvojio Završni masters turnir u Londonu!
SportSport.ba Bugarski teniser Grigor Dimitrov osvojio je Završni masters u Londonu nakon što je u današnjem finalu pobijedio Belgijanca Davida Goffina sa 2:1 u setovima u maratonskom meču koji je trajao čak dva sata i... 5 dan
Dimitrov osvojio London
RTS Bugarin Grigor Dimitrov osvojio je titulu na završnom Mastersu u Londonu, pošto je u finalu savladao Davida Gofana sa 2:1 (7:5, 4:6, 6:3). 5 dan
Gofan se vraća u igru, izjednačenje u Londonu
RTS U finalu završnog Mastersa u Londonu, igra se treći set. Grigor Dimitrov poveo, ali je David Gofan izjednačio na 1:1.... 5 dan
Dimitrov vodi u Londonu
RTS Bugarski teniser Grigor Dimitrov vodi sa 1:0 u setovima protiv Belgijanca Davida Gofana u finalu završnog Mastersa u Londonu. Direktan prenos meča možete pratiti na našem Drugom programu... 5 dan
Tenis: Grigor Dimitrov - David Gofan
RTS Samo za gledaoce iz Srbije. Bugarski teniser Grigor Dimitrov i Belgijanac David Gofan igraju u finalu završnog Mastersa u Londonu. 5 dan
Dimitrov i Gofan za trofej u Londonu
RTS Bugarski teniser Grigor Dimitrov i Belgijanac David Gofan igraju u finalu završnog Mastersa u Londonu. Direktan prenos meča možete pratiti od 19... 5 dan
Belgijac David Goffin i Bugarin Grigor Dimitrov u finalu Mastersa
Večernji list Dimitrov i Goffin već su se sastali ovoga tjedna u Londonu, a bolji je bio Bugarin s uvjerljivih 6-0, 6-2 6 dan
Federer bez finala u Londonu, Gofan ga izbacio
cafe.ba David Gofan savladao je sinoć Rodžera Federera poslije preokreta i plasirao se u finale Završnog mastersa u Londonu – 2:6, 6:3, 6:4! Dvadesetšestogodišnji Belgijanac eliminisao je deset godina starijeg Švajcarca poslije šest... 6 dan
Dimitrov preko Soka u finalu Londona
RTS Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u finale Završnog mastersa u Londonu, pošto je posle preokreta savladao Amerikanca DŽeka Soka sa 2:1 (4:6, 6:0,... 6 dan
Novi teniski poredak: Goffin i Dimitrov finalisti ATP Mastersa
HRT VIDEO U finalu ovogodišnjeg ATP Mastersa tenisača u Londonu igrat će Belgijanac David Goffin i Bugarin Grigor Dimitrov. 6 dan
Ona je nova Mis sveta: Indijka proglašena najlepšom ženom sveta (FOTO / VIDEO)
cafe.ba VIDEO Indijska lepotica Manuši Čhilar izabrana je danas za Mis sveta 2017. godine. U finalu izbora za Mis sveta koje je održano u... 6 dan
Iznenađenje u Londonu, Goffin izbacio Federera
Večernji list U finalu će Goffin igrati protiv boljeg iz ogleda između Bugarina Grigora Dimitrova i Amerikanca Jacka Socka 6 dan
Najbrži projektil na svetu testirala je zemlja od koje to niko nije očekivao, svetske sile SMIŠLJAJU ODGOVOR (VIDEO)