RTCG Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobijedili su večeras na gostovanju Hamburg sa 1:0, u utakmici devetog kola Bundeslige i izjednačili se sa vodećom Borusijom iz Dortmunda na čelu tabele.... 1 mje
Tornjak iz Livna osvojio prvo mjesto na World Dog Showu
24sata.info Na Svjetskom prvenstvu svih pasmina pasa World Dog Show 2017, koje je od 8. do 12. 11. održana u njemačkom gradu Leipzigu, tornjak Vikon, vlasnika Damira Badrova iz... 1 sed
tornjak iz livna osvojio prvo mjesto na svjetskom prvenstvu svih pasmina Tornjak iz Livna osvojio prvo mjesto na Svjetskom prvenstvu svih pasmina
OSLOBOĐENJE Tornjak iz Livna osvojio prvo mjesto na Svjetskom prvenstvu svih pasmina Na Svjetskom prvenstvu svih pasmina pasa... 1 sed
Trijumf Kine je posljedica američke bezglavosti
Deutsche Welle Donald Trump je pokličem „Prvo Amerika“ postao predsjednik. No u budućnosti bi Kina mogla biti ta koja će zasjesti na prvo mjesto, kako gospodarski tako i politički, smatra Miodrag Šorić. 1 sed
najpoznatije ukleto mjesto u bih u srcu bascarsije Najpoznatije ukleto mjesto u BiH u srcu Baščaršije
OSLOBOĐENJE Najpoznatije ukleto mjesto u BiH u srcu Baščaršije Mnoge ispričane legende, ali i historijski zapisi, opravdano svrstavaju sarajevsku Vijećnicu na... 7 dan
Hrvatska U-19 u Rovinju primila pet komada od Danske i ne ide na Euro
Večernji list Danska je osvojila prvo mjesto u skupini sa sve tri pobjede i maksimalnih devet bodova 7 dan
1-8! Ne zna se je li gori protiv Federera ili na Mastersu u Londonu
Večernji list Čilić je uoči Londona bio u prilici boriti se za treće mjesto na ATP listi, što bi bio fantastičan uspjeh,... 4 dan
Hrvatski trener: Čiliću naprosto nedostaje “kilerski instink”
Večernji list Čilić je uoči Londona bio u prilici boriti se za treće mjesto na ATP listi, što bi bio fantastičan uspjeh, no sada će pasti za jedno mjesto (preteći će ga Thiem), a i to... 4 dan
Bjork uz novi album dijeli fanovima kriptovalute
OSLOBOĐENJE Bjork uz novi album dijeli fanovima kriptovalute Popularna islandska umjetnica Bjork poznata je po implementaciji novih tehnologija prilikom turneja ili objavljivanja novih pjesama. Na prošlogodišnjoj svjetskoj turneji omogućila je fanovima da posjete njen dom... 2 sed
INDIJSKA LJEPOTICA MISS SVIJETA: Naša Aida Karamehmedović među top 30 modela
Slobodna Bosna Chillar je šesta Indijka koja je proglašena za Miss svijeta a prva nakon 2000., kada je je prvo mjesto osvojila Priyanka Chopra, danas poznata glumica i... 3 dan
INDIJSKA LJEPOTICA MISS SVIJETA: Naša Aida Karamehmedović među top 30 modela (FOTO, VIDEO)
Slobodna Bosna Chillar je šesta Indijka koja je proglašena za Miss svijeta a prva nakon 2000., kada je je prvo mjesto osvojila Priyanka Chopra,... 3 dan
saban zunic svaki dan pretrci 10 km do posla prvo su mi govorili vidi budale a sad kazu ti si pametan Šaban Žunić svaki dan pretrči 10 km do posla: “Prvo su mi govorili ‘vidi budale’, a sad kažu ‘ti si pametan'”
HABER.BA ... 1 sed
Canavero: Prvo presađivanje glave 'u neposrednoj blizini'
24sata.info Kontroverzni neurokirurg Sergio Canavero vratio se s tvrdnjom da je prvo presađivanje glave na svijetu "u neposrednoj blizini", nakon što su kineski znanstvenici uspješno izveli prvo presađivanje glave na ljudskom lešu, prenose mediji. 19 sat
Otvoreno prvo Savjetovalište za potrošače
RTCG Savjetovalište za zaštitu prava potrošača, prvo u Crnoj Gori, otvoreno je u Nikšiću u prostorijama Inovaciono-preduzetničkog centra Tehnopolis, čijim formiranjem će biti omogućeno njihovo kvalitetnije i... 2 sed
BiH ‘‘pomela‘‘ Srbiju u Poreču
OSLOBOĐENJE Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Poreču. Izabranici selektora Mirze Hrustemovića u posljednjem meču grupne faze takmičenja danas su ubjedljivo nadigrali selekciju Srbije sa 3:0 (25:10, 25:14, 25:12). Bh. odbojkaši... 2 sed
liga prvaka sahtar i besiktas bod dijeli od osmine finala Liga prvaka: Šahtar i Bešiktaš bod dijeli od osmine finala
Aljazeera Madridskom Realu i Liverpoolu večeras su potrebne pobjede da kolo prije kraja grupne faze osiguraju nastavak... 4 sat
Šalke pobijedio Hamburg za drugo mjesto
RTCG Fudbaleri Šalkea pobijedili su danas na svom terenu Hamburg sa 2:0, u utakmici 12. kola Bundeslige i popeli se na drugo mjesto na tabeli. 2 dan
liga prvaka sahtjor i besiktas bod dijeli od osmine finala Liga prvaka: Šahtjor i Bešiktaš bod dijeli od osmine finala
Aljazeera Madridskom Realu i Liverpoolu večeras potrebne pobjede da kolo prije kraja grupne faze osiguraju nastavak takmičenja. 6 sat
ulaskom u elitu proslaviti rodendan rudara Ulaskom u elitu proslaviti rođendan Rudara
OSLOBOĐENJE Ova sezona u Prvoj ligi RS-a bit će maratonski rat sa Zvijezdom 09 • Krupa će nam pokazati gdje smo, kaže trener Zlatko Jelisavac... 1 sed
Bh. juniori u elitnom krugu kvalifikacija
OSLOBOĐENJE U-19 reprezentativci BiH turnir kvalifikacione grupe 11 završili na drugom mjestu Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je danas u Ugljeviku Andoru sa 2:1 u susretu trećeg kola grupe 11 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. U drugom... 7 dan
Dimitrov skočio na treće mjesto, Čilić pao na šesto
Večernji list Prvi je i dalje Španjolac Rafael Nadal, drugi je Švicarac Roger Federer, a na treće se mjesto sa šestog popeo pobjednik 'mastersa' Bugarin Grigor Dimitrov. 1 dan
Mlada Bišćanka besjedom o miru u BiH osvojila 2. mjesto u Japanu
cafe.ba Učenica Gimnazije iz Bihaća Ada Čizmić osvojila je vrijedno drugo mjesto na 28. svjetskom takmičenju u govoru o miru na japanskom jeziku, koje se... 6 dan
'Pustiš da svijet vode Mudri Starci, a onda shvatiš da su i to tek ostarjele Mlade Budale'
Večernji list Đorđe Balašević će u nedjelju 12. studenoga posjetiti Interliber. Očekuje se da iza 15... 1 sed
Vigemark: Bez akciza BiH će prvo izgubiti novac od Evropske komisije
Blic Šef Delegacije EU u BiH, Lars Gunar Vigemark, izjavio je da će BiH, ako ne bude usvojen set zakona o akcizama, prvo izgubiti bespovratni novac od... 2 sed
Yildirim: Turski narod dijeli hljeb s milionima prognanih
Anadolu Agency Mislim da je prijateljstvo koje iskazuje Turska oduvijek bilo važno i korisno za sve naše saveznike. Kao što je rekao utemeljitelj Republike Turske Mustafa Kemal Ataturk, 'Mir kod kuće, mir u svijetu' 2 sed
Zagonetka zbunila internet korisnike: Do koje šoljice će prvo stići kafa?
OSLOBOĐENJE Zagonetka zbunila internet korisnike: Do koje šoljice će prvo stići kafa? Jednostavna, ali zbunjujuća logička zagonetka napravila je pravu pometnju na društvenim mrežama. Da bi se... 1 sed
iz kola u kolo smo rasli i zasluzeno osvojili vrh tabele Iz kola u kolo smo rasli i zasluženo osvojili vrh tabele
OSLOBOĐENJE Konkurenti su se mnogo više pojačali, a mi smo nekako sa strane to posmatrali... 1 sed
24sata.info Premijer Republike Turske Binali Yildirim je u obraćanju u Generalnom konzulatu Turske u New Yorku istakao kako je Turska oduvijek pokušavala da se suprotstavi nepravdi u svijetu te pruži pomoć svim potlačenima. 2 sed
Kapiten kadetske reprezentacije BiH Andrej Đokanović potpisao profesionalni ugovor
OSLOBOĐENJE Jedan od najvećih bosanskohercegovačkih talenata u kadetskom uzrastu, Andrej Đokanović, potpisao je profesionalni, trogodišnji ugovor sa Fudbalskim klubom Sarajevo. Ovaj mladi fudbaler, koji je rođen 1.3.2001. godine kapiten je U-17... 1 sed
Nakon afere "Stipendije": Darinko Mihaljević podnio ostavku na mjesto predsjednika HDZ Livno
OSLOBOĐENJE Nakon što je otkriveno da su djeca Mihaljevića varala kako bi dobila stipendije u Hrvatskoj, on je podnio ostavku na mjesto predsjednika Općinskog odbora... 1 sed
Larisi Cerić 2. mjesto na SP-u u najatraktivnijoj judo open kategoriji
24sata.info Larisa Cerić nastavlja pisati historiju bosanskohercegovačkog sporta. Ovog vikenda u marokanskom gradu Marakešu održano je Svjetsko prvenstvo Open kategorije, najprestižnije kategorije u judo sportu, a naša... 1 sed