Kućni ljubimci
Novi sadržaji na Bjelašnici
OSLOBOĐENJE Osim apartmana, naselje će imati ugostiteljske objekte i prodavnice Olimpijska ljepotica Bjelašnica ove godine biće bogatija za nove sadržaje. Jedan od njih je i novo apartmansko naselje Srebrna lisica. Kako su kazali u Općini Trnovo, građevinski i infrastrukturni radovi su... 3 dan
Dve tekvondo medalje za Srbiju na EP
POLITIKA Poslednjeg dana na Evropskom prvenstvu u tekvondou u olimpijskim kategorijama, koje je održano u Bugarskoj, Milica Mandić (+67kg) je osvojila srebrnu, a Nađa Savković (-67kg) bronzanu medalju. Mandićeva je na startu pobedila Turkinju Evci,... 3 dan
BRAVO, DJEVOJKE! Mandić osvojila srebro, Savković bronzu!
cafe.ba Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić osvojila je srebrnu medalju, a Nađa Savković bronzu na Evropskom prvenstvu u olimpijskim disciplinama u Sofiji.  Mandić je u apsolutnoj kategoriji došla do odličja, a Savković u kategoriji... 3 dan
Crnogorskim karatistima sedam medalja drugog dana
RTCG Crnogorski karatisti drugog dana Balkanskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore u Herceg Novom osvojili su sedam medalja – tri zlatne, jednu srebrnu... 3 dan
Milica Mandić osvojila srebro, a Nađa Savković bronzu
POLITIKA SOFIJA - Reprezentativka Srbije u tekvondou Milica Mandić osvojila je srebrnu medalju, a Nađa Savković bronzu na Evropskom prvenstvu u olimpijskim disciplinama u Sofiji. Mandić je u apsolutnoj kategoriji došla do odličja,... 3 dan
Srbiji dve medalje na EP u tekvondou
Radio Slobodna Evropa Reprezentativke Srbije u tekvondou Milica Mandić i Nađa Savković osvojile su danas srebrnu, odnosno bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Bugarskoj. Mandićeva je na startu pobedila Turkinju Evci, zatim Nemicu Hadžić, dok je u polufinalu... 3 dan
Milica srebrna, Nađa bronzana na EP
RTS Taekvondiskinja Milica Mandić osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u olimpijskim disciplinama, koje se održava u Sofiji. Nađa Savković se okitila bronzanom medaljom. 4 dan
Iznenađenje na Zlatnoj pirueti, Tuktamiševa tek brončana
Večernji list Pobjednica je Stanislava Konstantinova (199,68 bodova), srebrna Alisa Fedičkina (178,20), dok je vidno razočarana Tuktamiševa skupila 175,90 bodova. 4 dan
EP: Srebrno odličje za Ivana Mikulića u parataekwondou
HRT Na 6. Europskom prvenstvu u parataekwondou, koje se održava u glavnom gradu Bugarske Sofiji, Ivan Mikulić osvojio je srebrnu medalju. 5 dan
Lepa Brena i Boba slave godišnjicu braka: Proslava na Tajlandu u vrijednosti stana!
cafe.ba Folk zvijezda i bivši teniser proslaviće 26 godina ljubavi na egzotičnoj destinaciji, i to sa sinovima Filipom, Stefanom i Viktorom i budućom... 6 dan
Uz Ratove zvijezda do srebra na EP-u
Večernji list Sve je počelo 1967. godine kada je skupina entuzijasta – Vladimir Amšel, Božidar Čubriković, Klara Gomboš-Dušanović, Zlatko Gros, Radovan Lipovšćak i Ante Škrtić – organizirala natjecanje koje je do danas postalo jedno od najvažnijih... 1 sed
bosna srebrena u sumi zakona Bosna srebrena u šumi zakona
OSLOBOĐENJE U Kovačićima postoji zdanje koje služi svakom čovjeku, a o tome kome pripada nema saglasnosti između općinskih i federalnih vlasti Slučaj u čijem su središtu, s... 1 sed
danas u oslobodenju nema besplatnog rucka za bih DANAS U OSLOBOĐENJU Nema besplatnog ručka za BiH
OSLOBOĐENJE U današnjem printanom izdanju Oslobođenja, između ostalog, čitajte:  INTERVJU Predsjednica Helsinškog odbora za ljudska prava Srbije Sonja Biserko: Jugoslavija je... 1 sed
Arunović osvojila srebro, a Veličković bronzu u Zagrebu
POLITIKA ZAGREB – Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je srebrnu, dok je Bobana Veličković stigla do bronzane medalje drugog dana „Trofeja Mladosti” u Zagrebu u gađanju vazdušnim pištoljem. Srbija je ukupno... 1 sed
Arunovićevoj srebro, Veličkovićevoj bronza u Zagrebu
RTS Drugog dana "Trofeja Mladosti", koji se održava u Zagrebu, Zorana Arunović osvojila srebrnu, a Bobana Veličković bronzanu medalju u gađanju vazdušnim pištoljem. 1 sed
Zlato i dva srebra za Srbiju u Zagrebu
RTS Srpski strelci odlično su startovali na 41. "Trofeju Mladosti" u Zagrebu, gde su osvojili jedno zlato i dva srebra. 1 sed
Matko Kvesić srebrni na SP-u u džiju-džicuu
Večernji list Kvesiću je ovo druga medalja s velikih natjecanja u 2017., u lipnju je u na EP-u u Banjoj Luci osvojio broncu. 2 sed