Tenis
Zimski sportovi
Slalom
Radoviću zlato i u ekipnom dijelu takmičenja
RTCG Crnogorski stonoteniser, Filip Radović osvojio je zlatnu medalju na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca u Đenovi, u ekipnom dijelu takmičenja. 3 dan
Radović osvojio novu medalju u Đenovi
RTCG Crnogorski stonoteniser Filip Radović i Danac Mikel Jensen osvojili su srebrnu medalju u konkurenciji dublova na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca u Đenovi. 4 dan
Zlato i bronza za Anu Jovović na Evropskim paraolimpijskim igrama
RTS Reprezentativka Srbije u plivanju Ana Jovović osvojila je zlatnu medalju u disciplini 400 metara slobodno i... 4 dan
Radoviću zlatna medalja
RTCG Crnogorski stonoteniser, Filip Radović osvojio je zlatnu medalju na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca u Đenovi. 5 dan
Tadić plivao slobodnim stilom do srebra
RTCG Plivač Ilija Tadić osvojio je srebrnu medalju u trci na 100 metara slobodnim stilom, sa novim ličnim rekordom 58,94 sekundi, prvog takmičarskog dana na... 5 dan
Radović i Tadić na Igrama u Đenovi
RTCG Crnu Goru će na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca predstavljati stonoteniser Filip Radović i plivač Ilija Tadić, saopšteno je iz Paraolimpijskog komiteta. 1 sed
Odlični rezultati CG paraolimpijaca
RTCG Paraolimpijski komitet Crne Gore (POKCG) kvalitetno radi i sve više ima sportista i uspjeha, kazao je predsjednik Evropskog paraolimpijskog komiteta (EPOK), Ratko Kovačić. 1 sed
Brnabić primila paraolimpijce: Još veća podrška šampionima
RTS Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, zajedno sa ministrom omladine i sporta Vanjom Udovičićem, upriličila je prijem za srpske paraolimpijce koji su osvojili... 1 sed
Radović prvi put među deset najboljih
RTCG Crnogorski stonoteniser, Filip Radović zauzima deseto mjesto na oktobarskoj rang listi Međunarodne paraolimpijske stonoteniske federacije, objavljeno je na zvaničnom sajtu te asocijacije. 1 sed
Radović kandidat za paraolimpijsku medalju
RTCG Crnogorski paraolimpijac Filip Radović veliki je talenat i ima velike šanse za osvajanje medalja na najvećim svjetskim stonoteniskim takmičenjima, ocijenio je predsjednik Paraolimpijskog komiteta Slovenije, Damijan... 2 sed
Na narednom EP neću biti sam
RTCG Crnogorski paraolimpijac Filip Radović, kazao je da je siguran sam da na narednom Evropskom prvenstvu neću biti jedini predstavnik Crne Gore. 2 sed
Zlato za stonoteniserke, šesta medalja za paraolimpijce na EP
POLITIKA LjUBLjANA - Ženska paraolimpijska reprezentacija Srbije u stonom tenisu osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Sloveniji. Srpski paraolimpijci ostvarili su istorijski uspeh u Sloveniji jer su ukupno osvojili... 2 sed
RTS Ženska paraolimpijska reprezentacija Srbije u stonom tenisu osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Sloveniji. 2 sed
Još dve bronze za srpske paraolimpijce na EP
RTS Srpski stonoteniseri paraolimpijci osvojili su još dve bronzane medalje na Evropskom prvenstvu u Sloveniji - Mitar Palikuća, Miroslav Homa i... 2 sed