Tenis
Zimski sportovi
Slalom
Mandićeva osvojila srebro na Gran priju u Maroku
RTS Srpska reprezentativka u taekvondu Milica Mandić osvojila je srebrnu medalju na Grand pri turniru G4 kategorije u Maroku. Ujedno, olimpijska... 5 sat
Rafael Nadal otkrio svoju veliku želju
cafe.ba MADRID – Premda je u tenisu osvojio praktički sve što se može ostvariti, Španjolac Rafael Nadal (31) je otkrio svoju veliku želju. Pobijediti na završnom turniru sezone – ATP World Tour Finals u Londonu. Nadal je... 7 sat
Doživotna kazna za olimpijsku prvakinju iz Londona
HRT Turska atletičarka Asli Cakir Alptekin kažnjena je doživotnom zabranom nastupa zbog trećeg pozitivnog dopinškog nalaza. 7 sat
Atletičarka doživotno suspendirana zbog dopinga
Večernji list Alptekin je prije pet godina na Olimpijskim igrama u Londonu slavila u utrci na 1500 metara, no tu je zlatnu medalju morala vratiti jer je bila pozitivna na dopinškoj kontroli 8 sat
Nadal otkrio svoju veliku želju: “To nikad nisam osvojio, to je moj posljednji cilj”
cafe.ba Premda je u tenisu osvojio praktično sve što se može ostvariti, Španac Rafael Nadal (31) je otkrio svoju veliku želju.... 11 sat
Mandić osvojila srebro na Gran priju u Maroku
RTS Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić osvojila je srebrnu medalju na Grand pri turniru G4 kategorije u Maroku. Ujedno, olimpijska... 14 sat
NEDAVNO SU POSTALI RODITELJI Supruga našeg zlatnog sportiste objasnila zašto je on najbolji muž
Blic naš olimpijski šampion Davor Štefanek prošle godine se oženio, a nedavno je postao i tata jednog malog Matije. 1 dan
prava zimska idila na najvisem vrhu bjelasnice Prava zimska idila na najvišem vrhu Bjelašnice
OSLOBOĐENJE Prava zimska idila na najvišem vrhu Bjelašnice Vrhovi Bjelašnice, kalendarski (pret)posljednjeg dana ljeta, su u januarskom ozračju. U četvrtak je na najvišem vrhu,... 2 dan
Francuzi dvoje oko nastupa na Zimskim olimpijskim igrama
HRT Južnokorejski zimski sportski centar Pyeongchang nalazi se samo nekoliko kilometara od granice Sjeverne Koreje, a Igre počinju u veljači. 2 dan
HOO i Kostelić osuđuju napad na trenera Dinama
HRT Hrvatski olimpijski odbor i njegovi čelnici te Središnji državni ured za šport i državna tajnica Janica Kostelić najoštrije su osudili napad na trenera Dinama. 2 dan
Barijere za osobe s invaliditetom: Olimpijski bazen u Banjaluci vredi milione, ali nema za lift
Blic U bazen u Banjaluci, vredan oko 18 miliona KM, trebalo bi uložiti svega 40.000 KM da bi i... 2 dan
Barijere za osobe s invaliditetom: Olimpijski bezen u Banjaluci vredi milione, ali nema za lift od 40.000 KM
Blic U bazen u Banjaluci, vredan oko 18 miliona KM, trebalo bi uložiti... 2 dan
Finale Lige prvaka 2019. na Wanda Metropolitanu
Večernji list Ove sezone finale Lige prvaka je 26. svibnja 2018. na Olimpijskom stadionu u Kijevu, dok je finale Europske lige 16. svibnja u Lyonu 3 dan
snijeg pada na bh planinama zabijelilo se i prokosko jezero Snijeg pada na bh. planinama, zabijelilo se i Prokoško jezero
HABER.BA Na vrhu olimpijske planine Bjelašnice trenutno je pola stepena u plusu i ima nešto slabog snijega... 4 dan
Na Bjelašnici i romanijskom platou pale prve ovogodišnje pahulje
OSLOBOĐENJE Snijeg se danas i eventualno sutra može očekivati samo na vrhovima planinaNa vrhu olimpijske planine Bjelašnice i romanijskom platou pale su prve ovogodišnje pahulje snijega. Na Bjelašnici je trenutno je pola... 4 dan
Srbija kandidat za medalju, ali...
POLITIKA Prošle godine su nas naše odbojkašice zadivile osvajanjem srebrne medalje na Olimpijskim igrama u Riju. Ove su bile treće na Svetskom gran priju, što je dobra najava za Evropsko prvenstvo u Azerbejdžanu i Gruziji (22. septembar – 1.... 4 dan
Finale LŠ 2019. u Bakuu, ništa od Madrida
RTS Finale Lige šampiona 2019. godine igraće se na Olimpijskom stadionu u Bakuu. Španski mediji javljaju da je Baku već pobedio... 4 dan
Španski AS: Finale Lige prvake 2019. u Bakuu
24sata.info Finale Lige prvaka 2019. godine igraće se na Olimpijskom stadionu u Bakuu, tvrdi španski As. 4 dan
cafe.ba Finale Lige šampiona 2019. godine igraće se na Olimpijskom stadionu u Bakuu, tvrdi španski As. Španski mediji javljaju da je Baku pobijedio u konkurenciji novog stadiona Atletika iz Madrida “Vanda Metropolitano” jer... 4 dan
Matematička gimnazija obeležila svoj dan uz nove medalje i inovacije
RTS Matematička gimnazija obeležava 51 godinu postojanja. Njeni učenici osvojili su više od 400 medalja na međunarodnim... 5 dan
Kontides se vratio na vrh, Stipanović odustao zbog bolesti
HRT Cipranin Pavlos Kontides vratio se na vrh nakon uzbudljivog predzadnjega dana Svjetskog prvenstva olimpijske klase Laser u Splitu. 5 dan
Kontides se vratio u vodstvo, Stipanović odustao zbog bolesti
od ove zimske sezone na bjelasnici u funkciji cetverosjed i sestosjed Od ove zimske sezone na Bjelašnici u funkciji četverosjed i šestosjed
HABER.BA Sarajevo bi ove godine moglo dočekati zimu u pravom svjetlu. Ne želeći slučaju propuštati... 5 dan
Adukor: Sretan sam što sam dobio priliku da upišem svoje prve minute u dresu Sarajeva
OSLOBOĐENJE Internacionalac iz Gane, Joachim Adukor, upisao je svoj zvaničan debi u dresu Fudbalskog kluba Sarajevo.Ovaj fudbaler, koji je... 5 dan
Košarkaši Srbije i Slovenije igraju finale Evropskog prvenstva
Radio Slobodna Evropa Košarkaške reprezentacije Srbije i Slovenije igraju od 20:30 u Istanbulu finale Evropskog prvenstva. Srbija je od razlaza sa Crnom Gorom osvojila jednu medalju na tom takmičenju , srebrnu 2009. godine u Poljskoj,... 7 dan