banjalukalive Košarkaši Olimpijakosa i Fenerbahčea igraće u finalu Fajnal-fora Evrolige.Olimpijakos je u prvom polufinalnom meču savladao favorizovani CSKA rezultatom 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14). Moskovljani su većim dijelom meča bili bolji rival, ali su u posljednjoj četvrtini posustali i dozvolili Olimpijakosu da dođe do rezultatskog preokreta.Pirejce su do pobjede predvodili Kostas Papanikolau, Vasilis Spanulis i Jorgos Printezis sa po 14 postignutih poena. U redovima CSKA prednjačio je srpski repre... 2 mje
Baranin deseti u finalu
RTCG Crnogorski atletičar Radmilo Baranin kao desetoplasirani završio je nastup u finalu bacanja diska na Svjetskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom u Londonu. 1 dan
Goranović sedma u finalu
RTCG Crnogorska atletičarka, Marijana Goranović osvojila je posljednje, sedmo mjesto u finalu bacanja kugle na Svjetskom prvenstvu osoba sa invaiditetom u LOndonu. 4 dan
Parakajakaš Radovanović peti u finalu
RTS Srpski parakajakaš Vuk Radovanović zauzeo je peto mesto u finalu Evropskog prvenstva u kajaku i kanuu u Plovdivu u disciplini KL2 200 metara. 1 sed
[VIDEO] Krajan: Hrvatski tenis je u ovom trenutku na vrhuncu
HRT Hrvatski tenis je u Wimbledonu imao Marina Čilića u finalu pojedinačne konkurencije, Matu Pavića u finalu parova, Nikolu Mektića i Franka Škugora u polufinalu iste konkurencije, na korak... 3 dan
Meč Partizan – Olimpijakos direktno na RTS-u
RTS Radio-televizija Srbije prenosiće u direktnom prenosu prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Partizana i Olimpijakosa. 2 dan
[VIDEO] Krajan: Hrvatski tenis u ovom je trenutku na vrhuncu
video lakersi slavili u finalu ljetne lige uz dobru partiju zubca [VIDEO] Lakersi slavili u finalu Ljetne lige uz dobru partiju Zubca
HRT VIDEO U finalu ljetne NBA lige u Las Vegasu noćas su Los Angeles Lakersi pobijedili Portland Trail Blazerse sa 110:98, a Ivica Zubac je pružio dobru partiju. 6 dan
Suma: Spreman sam za Olimpijakos
RTS Najskuplji fudbaler u istoriji Partizana Sejduba Suma svestan je očekivanja koju ta činjenica nosi, i poručuje da će učiniti sve da se dokaže u Beogradu. 3 dan
Partizan – Olimpijakos i Crvena zvezda – Sparta direktno na RTS-u
RTS Radio-televizija Srbije prenosiće u direktnom prenosu prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona... 2 dan
Muslimović: Još uvijek nisam sasvim zadovoljan
SportSport.ba Nogometaši Bratstva iz Gračanice jučer su u finalu turnira u Stjepan Polju savladali Mladost iz Malešića rezultatom 4:1.  7 dan
Piqueov post nakon pobjede Federera izazvao brojne reakcije
SportSport.ba Fantastični Roger Federer je pobjedom u finalu nad Marinom Ćilićem došao do osme titule na Wimbledonu. 7 dan
Rakočević u finalu bacanja diska
RTCG Crnogorska atletičarka Kristina Rakočević plasirala se u finale juniorskog prvenstva Evrope u italijanskom Grosetu u disciplinin bacanje diska. 3 dan
Federerov osmi Vimbldon
RTCG Švajcarski teniser Rodžer Federer osvojio je osmu titulu na Vimbldonu, pošto je danas u finalu pobijedio Hrvata Marina Čilića u tri seta, 6:3, 6:1 i 6:4. 1 sed
Čilić: Nikada nisam predao meč tokom cijele karijere
SportSport.ba Hrvatski teniser Marin Čilić nije uspio savladati Rogera Federera u finalu Wimbledona. Švicarac je slavio sa 6:3, 6:1, 6:4.  1 sed
Hrvatska ostala bez koša u zadnjih sedam minuta i ispustila trofej
HRT Hrvatska B košarkaška reprezentacija poražena je u finalu Kupa Borislava Stankovića u kineskom Shenzhenu od Njemačke sa 69:65 8 sat
Federer šampion Vimbldona
RTS Švajcarski teniser Rodžer Federer pobedio je hrvatskog tenisera Marina Čilića u finalu Vimbldona sa 3:0 u setovima (6:3, 6:1, 6:4) i tako osvojio svoj osmi grend slem turnir u Londonu. 1 sed
[VIDEO] Umag: Andrey Rubljev osvojio Croatia Open
HRT Ruski tenisač Andrej Rubljev pobjednik je 28. izdanja ATP turnira u Umagu nakon što je u finalu svladao Talijana Paola Lorenzija s 6:4, 6:2. 2 sat
Baranin šesti u bacanju koplja
RTCG Crnogorski atletičar Radmilo Baranin osvojio je šesto mjesto u finalu bacanja koplja na Svjetskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom u Londonu. 8 sat
Umag: Andrey Rubljev osvojio Croatia Open
Pivač i Mačković u finalu SP
RTS Srpski dvojac bez kormilara, Viktor Pivač i Martin Mačković, plasirao se u finale Svetskog prvenstva za seniore do 23 godine u Plovdivu. 1 dan
[VIDEO] Tužna lica Međugoraca nakon Čilićevog poraza
HRT Nažalost Marin Čilić nije uspio u svom prvom finalu na Wimbledonu svladati Rogera Federera koji je bio znatno bolji od najboljeg hrvatskog reketa. 1 sed
Naklonite se najvećem: Federer osvojio Wimbledon!
SportSport.ba Švicarac Roger Federer novi je šampion Wimbledona. Legenda bijelog sporta danas je u velikom finalu savladao Marina Čilića sa 3:0, po setovima 6:3, 6:1 i 6:4. 1 sed
Ferer preko Dolgopolova do titule
RTCG Španski teniser David Ferer osvojio je danas turnir u Baštadu, u Švedskoj, nakon što je u finalu pobijedio Aleksandra Dolgopolova iz Ukrajine poslije dva seta, 6:4,... 3 sat
Sretni gubitnik Rubljev ispisao historiju u Umagu!
24sata.info Ruski tenisač Andrej Rubljev pobjednik je 28. izdanja ATP turnira u Umagu nakon što je u finalu svladao Talijana Paola Lorenzija s 6-4, 6-2. 2 sat
TVCG: Federer i Čilić za titulu Vimbldona
RTCG Švajcarac Rodžer Federer i Hrvat Marin Čilić igraju u finalu teniskog turnira u Vimbldonu. Direktan prenos meča možete pratiti od 15 sati... 1 sed
Partizan "preživeo" Budućnost i domogao se trećeg kola
RTS Budućnost – Partizan 0:0. Dovoljno za Budućnost – apsolutno nedovoljno za bilo koju ozbiljniju ekipu, a Olimpijakos svakako spada u... 5 dan
Bertens osvojila titulu u Gštadu
RTCG Holandska teniserka Kiki Bertens osvojila je danas titulu na turniru u Gštadu, pošto je u finalu pobijedila Estonku Anet Kontavejt poslije tri seta, 6:4, 3:6, 6:1. 7 sat
Olgi Danilović titula u dublu na Vimbldonu!
RTS Srpska teniserka Olga Danilović i Slovenka Kaja Juvan osvojile su titulu na juniorskom Vimbldonu, pošto su u finalu savladale Amerikanke Keti Mekneli... 1 sed
[VIDEO] Federer svladao Čilića i uzeo osmi naslov na Wimbledonu
HRT Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osvojiti svoj drugi Grand Slam naslov, njega je u finalu Wimbledona svladao Roger Federer sa 6:3, 6:1 6:4 za sat i... 1 sed
RTS Holandska teniserka Kiki Bertens osvojila je titulu na turniru u Gštadu, pošto je u finalu pobedila Estonku Anet Kontavejt posle tri seta, 6:4, 3:6, 6:1. 8 sat