banjalukalive Košarkaši Olimpijakosa i Fenerbahčea igraće u finalu Fajnal-fora Evrolige.Olimpijakos je u prvom polufinalnom meču savladao favorizovani CSKA rezultatom 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14). Moskovljani su većim dijelom meča bili bolji rival, ali su u posljednjoj četvrtini posustali i dozvolili Olimpijakosu da dođe do rezultatskog preokreta.Pirejce su do pobjede predvodili Kostas Papanikolau, Vasilis Spanulis i Jorgos Printezis sa po 14 postignutih poena. U redovima CSKA prednjačio je srpski repre... 1 sed
Printezis najavio finale Evrolige sa Crvenom zvezdom
RTS Košarkaš Olimpijakosa Jorgos Printezis poželeo je, na neki način, da se sledeće godine u finalu Evrolige u Beogradu njegov tim sastane sa... 6 dan
Obradović: Pripremiću tim za Fajnal-for u mom gradu
banjalukalive Najtrofejniji trener Evrope Željko Obradović nije krio zadovoljstvo poslije svoje devete, a Fenerbahčeove prve titule Evrolige.Turski klub je u finalu pobijedio Olimpijakos sa 80:64 i tako došao do dugo željenog trofeja.Poslije utakmice... 1 sed
Košarkaši Fenerbahce osvojili titulu prvaka Eurolige
cafe.ba Košarkaška ekipa Fenerbahcea pobijedila je tim Olympiakosa u finalu Turkish Airlines eurolige i osvojila prvu titulu prvaka u historiji tog kluba, javlja Anadolu Agency (AA). Nakon što su u prvim mečevima finalnog doigravanja pobijedili timove Real... 1 sed
Obradović: Ne gledam pasoše, gledam igrače
SportSport.ba Fenerbahče je sinoć u Istanbulu u velikom finalu pobijedio grčki Olympiakos sa 80:64 i došli do prvog trofeja pobjednika Eurolige.  1 sed
Judo MVP Fajnal-fora Evrolige
banjalukalive Ekpe Judo najkorisniji je igrač završnog turnira Evrolige u Istanbulu.Centar turskog kluba odigrao je dvije nevjerovatne utakmice na Fajnal-foru i zasluženo je izabran za MVP.Fener je u polufinalu slavio protiv Real Madrida sa 84:75, a Amerikanac je imao jednu od... 1 sed
Jug i Solnok u finalu
RTCG Vaterpolisti Juga i Solnoka igraće u finalu Lige šampiona. 3 dan
Bajić od naredne sezone dio velikog napadačkog trija
SportSport.ba Turski velikan Fenerbahče ove sezone neće doći do titule prvaka Turske. 1 sed
Standard priželjkuje novi transfer Miloševića
SportSport.ba Turski velikan Fenerbahče, ako je vjerovati pisanju belgijskih medija, sada je zainteresovan i za Denija Miloševića.  2 dan
fa kup arsenal u finalu savladao chelsea FA kup: Arsenal u finalu savladao Chelsea
HABER.BA Fudbaleri Arsenala savladali su Chelsea u finalu FA kupa, najstarijeg fudbalskog takmičenja na svijetu. 2 dan
Fenerbahče pregazio Darussafaku i poveo sa 1:0
SportSport.ba Košarkaši Fenerbahčea savladali su večeras na domaćem terenu Darussafaku Dogus sa 94:72 i poveli sa 1:0 u polufinalnoj seriji play-offa turskog prvenstva. 8 sat
Svetski kup u kajaku: Srpske posade bez medalja u finalu
RTS Reprezentacija Srbije u A finalu dvoseda na 1000 metara na Svetskom kupu u Segedinu nije uspela... 3 dan
Jug porazom u finalu od Szolnokija prepustio europsku krunu
HRT Dubrovački Jug Croatia osiguranje nije uspio obraniti naslov europskog prvaka, u finalu je bolji od Dubrovčana sa 10:5 bio mađarski Szolnoki. 2 dan
Vlasnici Olympiakosa: Fener nije napravio nikakvo čudo
SportSport.ba Vlasnici Olympiakosa, braća Angelopoulos smatraju da Fenerbahče nije napravio ništa posebno ni zastrašujuće. 1 sed
Nakon pobjede u finalu Mourinho poletio sinu u zagrljaj
SportSport.ba Portugalski stručnjak Jose Mourinho je došao do trofeja Lige Evrope sa svojim Manchester Unitedom, nakon pobjede u finalu ovog takmičenja nad Ajaxom rezultatom 2:0. 5 dan
NHL: Nashville Predatorsi prvi put u finalu
HRT Nashville Predators su prvi put u finalu Stanley Cupa nakon što su sinoć sa 6-3 slavili protiv Anaheim Ducksa u šestoj utakmici doigravanja Zapadne konferencije. 7 dan
Ispunjeno obećanje, Pero Antić ošišao Datomea
RTS Italijanski košarkaš Luiđi Datome obećao je da će odseći kosu ukoliko fenerbahče osvoji titulu u Evroligi. Obećanje je i ispunio a u ulozi "frizera"... 1 sed
Arsenal u finalu FA kupa svladao Chelsea za rekordni naslov
HRT Nogometaši Arsenala pobjednici su FA kupa nakon što su u finalu na stadionu Wembley pobijedili prvaka Chelsea 2-1. 2 dan
Za koga će navijati Xavi u finalu Lige prvaka?
SportSport.ba Legendarni fudbaler Barcelone Xavi Hernandez izjavio je kako ne može navijati za Real Madrid u finalu Lige prvaka.  6 dan
Cleveland Cavaliersi u finalu NBA lige gdje ih opet čekaju Warriorsi
HRT Cleveland Cavaliersi su u petoj utakmici finala svladali Boston Celticse 135:102 i plasirali se u finale NBA lige. Bit će to treća sezona zaredom da se... 4 dan
Alegri: Real favorit u finalu Lige šampiona
RTCG Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri rekao je danas da je Real Madrid favorit u predstojećem finalu Lige šampiona, ali je istakao da... 10 sat
Arsenal savladao Chelsea u finalu FA Cupa i spasio sezonu
24sata.info Arsenal je u finalu FA Cupa savladao Chelsea rezultatom 2:1 i na taj način spasio sezonu. 2 dan
NBA: Golden State treću godinu zaredom u finalu
Avaz Golden State Warriors su treću godinu zaredom u finalu NBA nakon što su sinoć u četvrtoj utakmici završnice Zapadne konferencije svladali San Antonio Spurse sa 129-115, postavši tako prva momčad u povijesti... 7 dan
Svjetsko prvenstvo BiH dijaspore u malom fudbalu: Belgija u finalu bolja od Auztrije
Avaz U organizaciji Svjetskog saveza BiH dijaspore i platforme BiH udruženja, u Rotterdamu je proteklog vikenda održano 14. Svjetsko prvenstvo BiH dijaspore u malom fudbalu, gdje... 7 dan
Svjetsko prvenstvo BiH dijaspore u malom fudbalu: Belgija u finalu bolja od Austrije
Neymar Jr's Five: Tim iz Sarajeva osvojio prvo mjesto i put u Brazil
Avaz Ekipa "Linex" iz Sarajeva osvojila je prvo mjesto u velikom bh. finalu svjetske serije Nymarovih turnira. Završnica je održana u nedjelju u... 6 dan
Navijač Borussije provocirao predsjednika Bayerna
SportSport.ba U finalu juniorskog prvenstva Njemačke u Dortmundu su snage odmjerili domaća Borussija i Bayern. 7 dan
Mourinho Kluivertovom sinu: Tebe želim
SportSport.ba Manchester United je nedavno u finalu Evropske lige rezultatom 2:0 savladao Ajax. 4 dan
Pogba ne krije za koga navija u finalu
SportSport.ba Francuski reprezentativac Paul Pogba s nestrpljenjem čeka finale Lige prvaka. 4 dan
Olympiakos poveo u finalu protiv Panate
SportSport.ba Košarkaši Olympiakosa poveli su u finalnoj seriji za prvaka Grčke protiv Panathinaikosa. 1 dan
Zeljković: Želimo da Borac ima zapaženu ulogu u PL
SportSport.ba Fudbaleri Borca i Krupe sutra će ukrstiti svoja koplja u finalu Kupa Grada Banja Luka. 6 dan