Tenis
Zimski sportovi
Slalom
Savić: Prvi plan ispunjen, nastavićemo gde smo stali...
POLITIKA Srpski vaterpolisti stigli su danas u Beograd sa trofejom Svetske lige iz ruske Ruze (predgrađe Moskve) i na aerodromu Nikola Tesla dočekani uz aplauze navijača i porodica. Petostruke uzastopne osvajače tog takmičenja,... 2 dan
"Koga zanima kako se igrači osjećaju"
banjalukalive Selektor vaterpolista Srbije Dejan Savić prokomentarisao je raspored takmičenja poslije trijumfa u Svjetskoj ligi.Srbija je potvrdila dominaciju pobijedivši Italiju u Španiji u finaču sa 10:9."Odradili smo sve što smo planirali. Težak turnir za sve ekipe. Dio... 2 dan
Mitrović: Vjerovali smo do kraja
SportSport.ba Vaterpolo selekcija Srbije po ko zna koji put u posljednje tri godine je dokazala da igra najbolji vaterpolo na svijetu. 3 dan
Banjalučki vaterpolisti putuju na turnir u Valjevo
SportSport.ba Vaterpolo klub Banja Luka sutra kreće put Valjeva, gdje će odigrati turnir tog regiona. 3 dan
Vaterpolisti ponovo osvojili Svetsku ligu
POLITIKA Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je turnir u Svetskoj ligi koji se održava u Rusiji pobedivši u finalu Italiju rezultatom 10:9 (1:4, 2:0, 5:2, 2:3) tako potvrdivši još jednom da nema konkurenciju u ovom trenutku. Ipak, nije sve... 3 dan
Savić: Odradili plan, Filipović: Možda smo dosadili
RTS Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić istakao je da je odbranom titule u Svetskoj ligi ispunjen cilj i da je napravljena najbolja... 3 dan
Srbija odbranila naslov Svjetske lige u vaterpolu
SportSport.ba Vaterpolo selekcija Srbije odbranila je trofej Svjetske lige, nakon što je danas u finalu savladala Italiju rezultatom 10:9, po četvrtinama je bilo 1:4, 2:0, 5:2 i 2:3. 3 dan
srbija ponovo osvojila svjetsku ligu Srbija ponovo osvojila Svjetsku ligu
banjalukalive Vaterpolisti Srbije odbranili su trofej u Svjetskoj ligi pošto su u finalu u Ruzu savladali Italiju rezultatom 10:9.Delfinima je to 11 trofej u tom takmičenju, a... 3 dan
vaterpolisti srbije peti put osvojili svjetsku ligu Vaterpolisti Srbije peti put osvojili Svjetsku ligu
Aljazeera Pobjedom nad Italijom u finalu Svjetske vaterpolo lige, Srbija je osvojila petu uzastopnu titulu, dok je Hrvatska treća. 3 dan
Vaterpolisti Srbije odbranili trofej u Svetskoj ligi
POLITIKA MOSKVA – Vaterpolo reprezentacija Srbije odbranila je trofej u Svetskoj ligi, pošto je u finalu Završnog turnira u Moskvi pobedila Italiju sa 10:9 (1:4, 2:0, 5:2, 2:3). Srbiju su do pobede predvodili Duško Pijetlović... 3 dan
Vaterpolisti Srbije ponovo osvojili Svjetsku ligu
cafe.ba Vaterpolisti Srbije pobijedili su Italiju u finalu Svjetske lige u ruskom gradu Ruzi. Rezultat: Srbija – Italija 10:9 (1:4, 2:0, 5:2, 2:3). Dvije selekcije su igrale međusobno u grupnoj fazi prije četiri dana, a “Delfini” su... 3 dan
"Delfini" odbranili trofej u Svetskoj ligi
RTS Vaterpolisti Srbije savladali su, posle velikog preokreta, Italiju rezultatom 10:9, u finalu završnog turnira Svetske lige u ruskoj Ruzi. 3 dan
Svjetska liga: Hrvatskim vaterpolistima bronca, Srbiji naslov
HRT Hrvatski vaterpolisti osvojili su brončanu medalju na završnom turniru Svjetske lige u ruskoj Ruzi nakon što su u borbi za treće mjesto pobijedili reprezentaciju SAD-a sa 10:4. 3 dan
"Delfini" brane trofej u Svetskoj ligi
RTS Vaterpolisti Srbije igraju protiv Italije u finalu završnog turnira Svetske lige u ruskoj Ruzi. 3 dan
Svjetska liga: Hrvatski vaterpolisti osvojili broncu
"Ajkule" turnir završile na drugom mjestu
RTCG Vaterpolo reprezentacija Crne Gore kao dugoplasirana završila je nastup na Samarcidis kupu u Atini. 3 dan
Filipović: Niko neće pamtiti gubitnike
SportSport.ba Vaterpolo reprezentacija Srbije nastavila je da niže uspjehe, a priliku za prvo zlato u novoj sezoni Delfini imaju sutra kada u finalu Svjetske lige koplja ukrštaju sa Italijom. 4 dan
Srbija i Italija u finalu Svjetske lige
SportSport.ba Vaterpolo selekcije Srbije i Italije boriće se za pehar namijenjen pobjedniku Svjetske lige. 4 dan
Filipović: Čudna utakmica, zasluženo finale
RTS Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović rekao je da je današnji meč protiv selekcije SAD bio čudan i istakao da se njegova ekipa zasluženo plasirala u... 4 dan
"Delfini“ posle peteraca u finalu Svetske lige
RTS Srbija – SAD 8:8 (peterci 5:3). Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u finale završnog turnira Svetske lige u ruskoj Ruzi, pošto je... 4 dan
"Ajkule" ubjedljive protiv Kanade
RTCG Crnogorski vaterpolisti savladali su Kanadu u trećem kolu Samarcidis kupa u Atini 13:6. 4 dan
Vaterpolisti katastrofalnim izvođenjem peteraca ostali bez finala Svjetske lige
HRT Hrvatska vaterpolska reprezentacija izgubila je nakon izvođenja peteraca polufinalni dvoboj FINA Svjetske lige u ruskoj Ruzi od Italije 9:7 (6:6) . 4 dan
Srbija protiv SAD za finale Svetske lige
RTS Vaterpolisti Srbije i SAD igraju polufinalni meč Svetske lige u ruskoj Ruzi. "Delfini" su na turniru već savladali Amere i žele odbranu... 4 dan
Vaterpolisti poraženi od Mađarske
RTCG Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena je danas od Mađarske 9:6 (2:3, 2:1, 4:0 i 1:2), u drugom kolu Samarcidis kupa u Atini. 4 dan
Srbija i Hrvatska u borbi za veliko finale
SportSport.ba Ovog vikenda završava se Svjetska liga u vaterpolu, a borbu za veliko finale vodiće Srbija i Hrvatska. 5 dan
Svjetska liga: Hrvatska u polufinalu protiv Italije
HRT Hrvatska vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale završnog turnira Svjetske lige u ruskoj Ruzi nakon što je u četvrtfinalu pobijedila Kazahstana 19:3. 5 dan
Vaterpolisti Srbije lagano do polufinala Svetske lige
POLITIKA MOSKVA – Vaterpolisti Srbije plasirali su se u polufinale završnog turnira Svetske lige, pošto su danas u četvrtfinalu u Moskvi savladali Japan sa 19:10 (4:1, 6:0, 4:3, 5:6). Izabranici Dejana Savića furiozno su ušli... 5 dan
"Delfini" ubedljivi protiv Japana za plasman u polufinale
RTS Vaterpolisti Srbije plasirali su se u polufinale Svetske lige, pošto su u ruskoj Ruzi, u četvrtfinalu takmičenja, savladali Japan sa... 5 dan
"Ajkule" remizirale sa Španijom
RTCG Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igrala je danas sa Španijom neriješeno 5:5 (1:2, 2:2, 1:1 i 1:0), u prvom kolu Samarcidis kupa u Atini. 6 dan
Vaterpolisti Srbije pobedili SAD, izborili četvrtfinale
POLITIKA MOSKVA – Vaterpolo reprezentacija Srbije ostvarila je i treću pobedu na završnom turniru Svetske lige, pošto je danas u 3. kolu A grupe savladala SAD sa 15:8 (4:3, 6:1, 2:1, 3:3). Srbija, koja brani trofej, kao... 6 dan
Vaterpolisti u četvrtfinalu, potopljena i Amerika
RTS Vaterpolisti Srbije savladali su selekciju Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 15:8 i time kao prvoplasirana ekipa prošla grupu i plasirala se u četvrtfinale Svetske lige. 6 dan
Finale Svjetske lige: Hrvatska bolja i od domaćina Rusije
HRT Hrvatski vaterpolisti ostvarili su drugu pobjedu na završnici FINA Svjetske lige u ruskoj Ruzi, gdje su s 12:7 nadvisili reprezentaciju domaćina. 1 sed
Smrt u marici| Ekskluzivni snimak posljednjih trenutaka Đorđa Lazarevskog: Policija ga je uvela u vozilo iz kojeg nije izašao živ
Avaz
[VIDEO] Šarić: Mislim da sam zaslužio nagradu za rookieja godine
HRT
24sata.info
ŠOKIRALA SVE! Dvojnica Pamele Anderson se skinula GOLA u emisiji! (VIDEO)
cafe.ba
24sata.info
Nevrijeme pogodilo centralnu Bosnu | Grad veličine oraha uništio usjeve (FOTO+VIDEO)
Avaz
Veličanstven prizor: Pogledajte fascinantni ples munja na sarajevskom nebu (FOTO+VIDEO)
Avaz
Rahmanović: Znamo sve vrline i mane našeg protivnika
SportSport.ba
Maldini debitovao kao teniser i izgubio
RTCG
Safet Oručevićš : "Nikad HDZ više neće dobiti na poklon mjesto gradonačelnika u Mostaru"!
Avaz
24sata.info
Dvije koale se potuke na auto-putu, jer to je – Australija (VIDEO)
cafe.ba
Jutarnji LIST
[VIDEO] Rookie godine: Šarić, Brogdon ili Embiid?
HRT
Hamilton Fetelu: Da razriješimo licem u lice
banjalukalive
Čataković: Mislim da je ovo pravi izbor
Rossi slavio u Assenu 20 godina nakon prve pobjede karijere!
HRT
Ricciardo pobjednik kaotične VN Azerbajdžana, Vettel ljut na Hamiltona
HRT
[VIDEO] SP taekwondo: Kristina Tomić osigurala polufinale i medalju
HRT
Kakve brojke za Ronalda: Fali mu još samo 10 golova da postane najbolji golgeter jedne evropske reprezentacije ikada
HABER.BA
24sata.info
[VIDEO] Čilić oduševio lobom: Fantastično je biti u finalu, igrao sam jako dobro
HRT
Klub iz predgrađa Madrida u La Ligi
Prisjetimo se posljednje pobjede, ali i jedne od najluđih borbi u bogatoj karijeri Wanderleija Silve