Rukomet
Tenis
Zimski sportovi
Slalom
Potvrdila normu za Svetsko prvenstvo: Sara Lučić postavila novi rekord BiH za mlađe juniorke
Blic Član Atletskog kluba "Glasinac" sa Sokoca Sara Lučić osvojila je treće mesto u skoku uvis na Evropskom prvenstvu u "C"... 2 dan
Istorijski uspeh atletičara iz BiH: Postali viceprvaci Evropskog timskog prvenstva
Blic Tokom vikenda na Malti je održano Evropsko timsko prvenstvo – Treća liga, a u konkurenciji sa još 9 zemalja atletska reprezentacija BiH je završila na drugoj poziciji. 3 dan
Crna Gora peta na Malti
RTCG Atletska reprezentacija Crne Gore nastup na ekipnom prvenstvu Evrope – treća grupa u malteškom gradiću Marsa završila je na petom mjestu sa 243,5 bodova. Crna Gora,... 3 dan
Crnogorski atletičari šesti nakon prvog dana
RTCG Atletska reprezentacija Crne Gore zauzima šesto mjesto nakon prvog takmičarskog dana na ekipnom prvenstvu Evrope – treća grupa na Malti. Crnogorski atletičari, koji su... 4 dan
atletska senzacija trudna istrcala utrku na 800 metara video Atletska senzacija: Trudna istrčala utrku na 800 metara (VIDEO)
Avaz VIDEO Američka atletičarka Alysia Montano bila je najveća zvezda atletskog prvenstva SAD-a iako u Sacramentu nije oborila ni jedan rekord, a nije ni trujumfovala u svojoj trci.   Alysia Montano prvi... 4 dan
Selektor očekuje plasman na sredini tabele
RTCG Selektor Osman Erović kazao je da od crnogorskih atletičara očekuje da na ekipnom prvenstvu Evrope na Malti pojedinačno budu na nivou svojih najboljih rezultata. 5 dan
Selektor očekuje plasman na sredinu tabele
Atletičari Srbije na ekipnom prvenstvu Evrope
RTS Atletska reprezentacija Srbije će se predstojećeg vikenda takmičiti na ekipnom prvenstvu Evrope, a selektor Slobodan Popović rekao je da od svih takmičara očekuje borbu... 6 dan
Rakočević očekuje visok plasman
RTCG Crnogorska atletičarka Kristina Rakočević kazala je da na ekipnom prvenstvu Evrope na Malti očekuje visok plasman u obje discioline i da vjeruje da će dobrim rezultatima pomoći crnogorskoj... 6 dan