Tenis
Zimski sportovi
Slalom
Bh. košarkašice savladale Hrvatsku
SportSport.ba Ženska U20 reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je večeras u Slavonskom Brodu selekciju Hrvatske rezultatom 93:66, u pripremnoj utakmici za Evropsko prvenstvo koje će se početkom jula održati u Portugalu. 21 sat
Crnogorska košarkašica zapalila društvene mreže izazovnim fotografijama bujnih grudi
Avaz Crnogorska košarkašica Milica Milošev napravila je pravu pometnju na društvenim mrežama pošto je objavila fotografije na kojima je pokazala i previše.   Iako se košarkašice Crne Gore nisu proslavile na... 1 dan
Bh. košarkašice otputovale u Hrvatsku
SportSport.ba Ženska U20 reprezentacija Bosne i Hercegovine otputovala je danas u Slavonski Brod, gdje će u utorak i srijedu odigrati trening mečeve protiv selekcije domaćina Hrvatske. 2 dan
Košarkašice Španije naslijedile Srbiju na evropskom tronu
banjalukalive Košarkašice Španije naslijedile su Srbiju na evropskom tronu, pošto su u finalu Eurobasketa u Pragu pobijedile selekciju Francuske - 71:55 (21:18, 18:12, 17:10, 15:15).Prema prikazanoj igri u borbi za pehar evropskog prvaka našle su... 2 dan
SVESTRANA SPORTISTKINJA Bavila se košarkom, atletika je njen život, a ne zapostavlja ni fudbalsko suđenje
Blic Ženski sport u Bosni i Hercegovini je na niskim granama i nije veliko čudo što pripadnice nežnijeg pola,... 2 dan
Španija prvak Evrope
SportSport.ba Košarkašice Španije osvojile su titulu prvaka Evrope.  3 dan
Košarka: Španjolke osvojile treći europski naslov
HRT Košarkašice Španjolske osvojile su naslov europskih prvakinja nakon što su u finalu EP-a u Pragu svladale Francusku sa 71-55. 3 dan
Zlato za Špankinje
RTS Košarkašice Španije osvojile su Evropsko prvenstvo u Češkoj pošto su u finalu savladale selekciju Francuske sa 71:55. 3 dan
Španija na krovu Evrope
RTCG Košarkašice Španije osvojile su titulu prvaka Evrope, pošto su finalu u Pragu savladale Francusku 71:55. 3 dan
Belgija preko Grčke do bronzane medalje
RTCG Ženska košarkaška reprezentacija Belgije osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Češkoj, pošto je u meču za treće mjesto savladala Grčku 78:45. 3 dan
Košarka (ž) - EP: Španija - Francuska
RTS Samo za gledaoce iz Srbije. Pratite meč finala Evropskog prvenstva između košarkašica Španije i Francuske. 3 dan
Srbija i Letonija domaćini EP za košarkašice
RTCG Srbija i Letonija biće domaćini Evropskog prvenstva za košarkašice 2019. godine, odlučila je danas u Pragu Međunarodna košarkaška federacija (Fiba). 4 dan
Košarkašice Španije i Francuske u finalu Eurobasketa
SportSport.ba Košarkašice Španije i Francuske igrat će u finalu Evropskog prvenstva u Češkoj. 4 dan
Francuska zakazala finale sa Španijom
RTCG Ženska košarkaška reprezentacija Francuske plasirala se u finale Evropskog prvenstva u Češkoj, pošto je večeras u polufinalu pobijedila selekciju Grčke sa 77:55. 4 dan
Košarkašice Španije i Francuske u finalu EP
RTS Ženska košarkaška reprezentacija Španije plasirala se u finale Evropskog prvenstva u Češkoj, pošto je u prvom polufinalu pobedila selekciju Belije sa 68:52... 4 dan
aleksandra iz trebinja se pokrila kako bi igrala kosarku ovdje nema nocnih izlazaka alkohola diskoteka a o drogi da i ne pricamo Aleksandra iz Trebinja se pokrila kako bi igrala košarku: “Ovdje nema noćnih izlazaka, alkohola, diskoteka, a o drogi da i ne pričamo!”
HABER.BA ... 4 dan
Srbija domaćin narednog Evropskog prvenstva za košarkašice
POLITIKA Nije mnogo potrajalo od trenutka kada su Predrag Danilović, predsednik KSS i Nataša Kovačević, napustili svečanu salu hotela „Interkontinental“, do onoga kada su ih članovi Borda FIBA pozvali da se vrate, kako bi im... 4 dan
Aleksandra iz Trebinja pokrila se kako bi igrala košarku: Ovdje nema noćnih izlazaka, alkohola, diskoteka, a o drogi da i ne pričamo!
Avaz Aleksandra Begenišić je 27-godišnja... 4 dan
Košarkašice Španije u finalu EP
RTCG Ženska košarkaška reprezentacija Španije plasirala se u finale Evropskog prvenstva u Češkoj, pošto je danas u prvom polufinalu pobijedila selekciju Belgije sa 68:52 (20:11, 16:10, 16:12,... 4 dan
Danilović: Ponosan sam, sve će biti na visokom nivou
POLITIKA Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović rekao je danas da je ponosan što je Srbija dobila organizaciju Evropskog prvenstva za košarkašice 2019. godine i da je uveren da će... 4 dan
Nataša Kovačević: Srce mi je puno
RTS Nataša Kovačević ne može bez košarke, igra pod obručima je njen život i srpska heriona je dobila novu ulogu – biće promoter Evropskog prvenstva... 4 dan
Srbija i Latvija domaćini Evropskog prvenstva za košarkašice 2019.
Avaz Srbija i Latvija bit će domaćini Evropskog prvenstva za košarkašice 2019. godine, odlučila je danas u Pragu Međunarodna košarkaška federacija (FIBA). Utakmice dvije grupe igrat će se u Nišu i... 4 dan
Srbija domaćin EP 2019. godine za košarkašice
cafe.ba Evropsko prvenstvo 2019. godine za košarkašice održaće se u Srbiji i Letoniji, s tim da će se završnica odigrati u Beogradu, odlučio je danas Bord FIBA u Pragu. Domaćini grupne faze u Srbiji biće... 4 dan
Srbija domaćin EP za košarkašice 2019. godine
RTS Kako saznaje RTS, Srbija će biti domaćin Evropskog prvenstva u ženskoj košarci 2019. godine, odlučio je u subotu bord FIBE. 4 dan
Srbija domaćin EP za košarkašice 2019.
RTS Kako saznaje RTS, Srbija će biti domaćin Evropskog prvenstva u ženskoj košarci 2019. godine, odlučio je danas bord FIBE. 4 dan
Saša Čađo, reprezentativka Srbije, posle neuspeha na EP: Povrede su nas zakočile, ali dolaze bolji dani
Blic Saša Čađo, košarkaška reprezentativka Srbije, nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu u Češkoj kaže da rana eliminacija... 5 dan
Kadetkinje Mladog Krajišnika Feniksa prvi finalisti
SportSport.ba Košarkašice Mladog Krajišnika Feniksa su u finalu završnog turnira Lige mladih.  5 dan
Sutra odluka: Srbija kandidat za organizatora EP za košarkašice
Anadolu Agency Protivkandidati Srbije su Rusija, Latvija i Izrael 5 dan
Srbija kandidat za organizaciju ženskog EP u košarci 2019. godine
RTS Košarkaški savez Srbije (KSS) predstaviće sutra u Pragu kandidaturu za dobijanje domaćinstva prvenstva Evrope za žene,... 5 dan
ANA I MILICA UPLAKANE NA SUĐENJU BRATU Dabović: Nisam dilovao drogu, samo sam prevezao automobil za druga
Blic Milan Dabović, rođeni brat košarkašica Ane i Milice Dabović juče je pred Višim sudom... 5 dan
Košarkašice Francuske i Španije u polufinalu EP
RTS Košarkašice Španije i Francuske plasirale su se u polufinale Evropskog prvenstva u Češkoj pošto su pobedile Slovačku, odnosno Letoniju. 6 dan
Srpski basketaši potvrdili da su „Drim tim” za ostatak sveta
POLITIKA Bilo da se radi o parketu ili betonu, naši košarkaši, košarkašice i basketaši godinama unazad pokazuju zbog čega se Srbija smatra zemljom igre pod obručima. Ali i pod... 6 dan
Španija i Francuska među četiri
RTCG Košarkašice Španije i Francuske plasirale su se u polufinale Evropskog prvenstva u Češkoj pošto su danas pobijedile Slovačku, odnosno Letoniju. 6 dan
Dabović: Kokain nije moj
POLITIKA Prvi put od početka suđenja, Milan Dabović, brat poznatih košarkašica Ane i Milice, izneo je odbranu. Na suđenju pred Višim sudom, on je negirao da je kokain koji je pronađen u kolima koja je vozio prilikom hapšenja u septembru prošle... 6 dan
Košarkašice Belgije i Grčke u polufinalu
RTCG Košarkašice Belgije i Grčke plasirale su se u polufinale Evropskog prvenstva u Češkoj, pošto su danas u četvrtfinalu pobijedile Italiju, odnosno Tursku. 6 dan
PREKJUČE PORAZ, DANAS PESMA Ova naša košarkašica očigledno ima razloga za slavlje
Blic Prekjuče je košarkaška reprezentacija Srbije izgubila u osmini finala, ali to nije sprečilo Anu Dabović da već dva dana kasnije bude raspevana i slavi... 6 dan
Košarkašice stigle u Beograd
RTS Ženska košarkaška reprezentacija Srbije doputovala je sinoć u Beograd iz Praga na povratku sa Evropskog prvenstva. Košarkašice su u Pragu ispratili predsednik KSS Predrag Danilović i potpredsednica Ane... 6 dan