RTS Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i ministar za rad zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević primili su... 7 sat
Trčanje – omiljena disciplina starijih atletičara
POLITIKA Ma­ra­to­nac bi mo­gao da po­sta­ne mal­te­ne sva­ko. Ni­je va­žno da li iza se­be ima atlet­sku ka­ri­je­ru, kao ni to ko­li­ko ima go­di­na. Je­di­no je bit­no da je mo­ti­vi­san, di­sci­pli­no­van i is­tra­jan u ve­žba­nju. To... 22 sat
Trčanje – omiljena disciplina starijim atletičarima
Veliki uspjeh atletske reprezentacije osoba s invaliditetom na SP u Londonu
HRT Izbornik hrvatske atletske reprezentacije osoba s invaliditetom Damjan Sedić u utorak je, po povratku sa Svjetskog prvenstva u Londonu, izrazio zadovoljstvo nastupom hrvatskih atletičara te osvajanjem... 2 dan
stepan drugi maraton u zivotu donio plasman na sp u Stepan: Drugi maraton u životu donio plasman na SP-u
Aljazeera Hrvatska atletičarka iz Rijeke prošle godine se počela baviti ovom disciplinom i u drugom pokušaju izborila normu. 2 dan
Uprkos suspenziji: 19 ruskih atletičara na SP u Londonu
SportSport.ba Iako je Međunarodna asocijacija atletskih federacija (IAAF) 2015. godine suspendovala ruske atletičare iz svih međunarodnih takmičenja zbog, kako je stajalo u izvještaju, masovnog dopinga ruskih sportista pod pokroviteljstvom države, 19... 3 dan
Rusija šalje 19 atletičara na SP u London
RTCG Rusija će poslati 19 atletičara na predstojeće Svjetsko prvenstvo u Londonu, uprkos suspenziji iz međunarodnih takmičenja zbog rasprostranjenog dopinga. 3 dan
Gardaševićeva: Presrećna sam zbog uspeha
RTS Srpska atletičarka Milica Gardašević, osvojačica titule evropske šampionke do 20 godina na kontinentalnom takmičenju u italijanskom Grosetu, po dolasku u Srbiju u intevjuu za RTS izjavila... 3 dan
24sata.info Bjeloruska atletičarka Violeta Skvartsova osvojila je zlatnu medalju u troskoku na Evropskom prvenstvu za sportiste do 20 godina koje se održava u talijanskom Grossetu. 4 dan
Gardašević juniorska šampionka Evrope u skoku udalj
RTS Srpska atletičarka Milica Gardašević, članica novosadske Vojvodine, osvojila je titulu evropske šampionke do 20 godina na kontinentalnom takmičenju u italijanskom Grosetu. 4 dan
IPC SP: Katanušić četvrti zadnjeg dana prvenstva
HRT Poslijednjeg dana natjecanja na 8. IPC Svjetskom atletskom prvenstvu u Londonu nastupio je Ivan Katanušić u kugli atletičara s podkoljeničnom amputacijom. 4 dan
Baranin šesti u bacanju koplja
RTCG Crnogorski atletičar Radmilo Baranin osvojio je šesto mjesto u finalu bacanja koplja na Svjetskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom u Londonu. 4 dan
IPC SP u atletici: Miroslavu Petkoviću srebro u disku
HRT hrvatski reprezentativac Miroslav Petković osvojio je srebrnu medalju u bacanju diska s hicem od 45,99 metara na IPC SP-u u Londonu. 4 dan
Baranin deseti u finalu
RTCG Crnogorski atletičar Radmilo Baranin kao desetoplasirani završio je nastup u finalu bacanja diska na Svjetskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom u Londonu. 5 dan
Hrvati otputovali na veliku smotru, natjecat će se s još 3.000 sportaša
Večernji list Hrvatsku će predstavljati 65 sportaša koji će nastupiti u atletici (11), biciklizmu (2), gimnastici (3), kajak kanuu (4), košarci (12), judu (8), plivanju (8),... 5 dan
Terzić i Džakovac na Olimpijadi za mlade
Sandžak PRESS Atletičari Novog Pazara Amra Terzić i Amel Džakovac učestvovaće sledeće sedmice na Olimpijskim danima mladih Evrope (EYOF) u mađarskom Đeru. Trener Ermin Ziljkić ocenio je da to dvoje reprezentativaca Srbije spremno dočekuje predstojeće takmičenje.... 5 dan
Amel Tuka šesti na mitingu u Monaku
Blic Atletičar BiH Amel Tuka zauzeo je šesto mesto u trci na 800 metara u sklopu Dijamantske lige u Monaku. 5 dan
Tuka: Zadovoljan sam rezultatom
SportSport.ba Najbolji bh. atletičar Amel Tuka danas je završio na šestom mjestu u trci Dijamantske lige u Monacu.  6 dan
Usain Bolt u Monte Carlu slavio na 100 metara s najboljim rezultatom sezone
Večernji list Bolt je ovom pobjedom i svojim prvim rezultatom ispod 10 sekundi u ovoj godini, najavio da će biti potpuno spreman za oproštaj... 6 dan
Dijamantska liga, Bolt najbrži u Monaku
RTS Svetski rekorder i višestruki olimpijski šampion jamajčanski atletičar Jusein Bolt pobedio je u trci na 100 metara na mitingu Dijamantske lige u Monaku. 6 dan
Rakočević osvojila bronzu u bacanju diska
RTCG Crnogorska atletičarka Kristina Rakočević osvojila bronzanu medalju na juniorskom prvenstvu Evrope u italijanskom Grosetu. 6 dan
Tuka osvojio šesto mjesto u Monacu
cafe.ba Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara u Monacu na 11. po redu mitingu Dijamantske lige. Prvo mjesto osvojio je Emmanuel Korir (1:43.10), drugi je bio Brandon McBride (1:44.41),... 6 dan
dijamantna liga amel tuka istrcao najbolji licni rezultat sezone u monacu Dijamantna liga: Amel Tuka istrčao najbolji lični rezultat sezone u Monacu
HABER.BA Bosanskohercegovački atletičar Amel Tula osvojio je šesto mjesto u trci na 800 metara na... 6 dan
24sata.info Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara u Monacu na 11. po redu mitingu Dijamantske lige. 6 dan
Tuka tek šesti u Monacu
SportSport.ba Bh. atletičar Amel Tuka završio je na šestom mjestu na mitingu Dijamantske lige u Monacu. 6 dan
Tuka večeras trči na mitingu Dijamantske lige u Monacu
24sata.info Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka večeras će nastupiti na 11. mitingu Dijamantske lige u Monacu. 6 dan
Amel Tuka večeras u Monacu želi ponoviti rezultat karijere
SportSport.ba Danas je u Monacu na rasporedu 11. po redu miting Dijamantske lige, a na dobro poznatu stazu vraća se i najbolji bh. atletičar Amel Tuka. 6 dan
SP atletika: Sloup za centimetar ostao bez bronce
HRT Hrvatski paraolimpijac Matija Sloup u pravom trileru u kugli kategorije atletičara niskim rastom s osobnim rekordom od 9,81 metra zauzeo je četvrto mjesto ostavši bez bronce . 7 dan
Rakočević u finalu bacanja diska
RTCG Crnogorska atletičarka Kristina Rakočević plasirala se u finale juniorskog prvenstva Evrope u italijanskom Grosetu u disciplinin bacanje diska. 7 dan
Još 8 ruskih atletičara može da se takmiči
RTCG Međunarodna atletska federacija (IAAF) odobrila je danas zahtjeve osmoro ruskih atletičara da se takmiče kao neutralni sportisti. 1 sed
Još osmoro ruskih atletičara dobilo dozvolu da se takmiči
RTS Međunarodna atletska federacija (IAAF) odobrila je zahteve osmoro ruskih atletičara da se takmiče kao neutralni sportisti. 1 sed
ispovest najlepse sportiskinje olimpijskih igara tamo svi misle na seks i ja sam potrosila sve kondome foto video Ispovest najlepše sportiskinje Olimpijskih igara: Tamo svi misle na seks, i ja sam potrošila sve kondome (FOTO) (VIDEO)
cafe.ba VIDEO Paragvajka, koja je na Igrama u Londonu često dolazila na mečeve Novaka... 1 sed
Ivana Španović: Vjerujem da mogu skočiti i dalje od 7,24 metara
24sata.info Najbolja srbijanska atletičarka Ivana Španović, aktuelna evropska dvoranska prvakinja u skoku u dalj, nalazi se na pripremama u Slovačkoj, gdje se oporavlja od povrede stopala i... 1 sed
Ivana Španović: Verujem da mogu skočiti i dalje od 7,24 metara
cafe.ba Najbolja srbijanska atletičarka Ivana Španović, aktuelna evropska dvoranska prvakinja u skoku u dalj, nalazi se na pripremama u Slovačkoj, gde se oporavlja od povrede stopala i... 1 sed
VIDEO / Premijerno u programu TV1: Dokumentarni film "Mostar ne zaboravlja svoje prijatelje"
HRT
NAJLUKSUZNIJA KUĆA NA TOČKOVIMA! Terasa se rasklapa klikom na dugme, a soba ima džinovski krevet… (VIDEO)
cafe.ba
Hrvatski rukometaši pobjedom izborili polufinale na Olimpijskim igrama gluhih
HRT
VIDEO Totalno cool dvoetažni stan u centru Zagreba
Jutarnji LIST
FOTO / Dodijeljene nagrade za Mir: Snažne poruke međunarodnih i domaćih zvaničnika iz Mostara