Slalom
Amel Tuka šesti na mitingu u Monaku
Blic Atletičar BiH Amel Tuka zauzeo je šesto mesto u trci na 800 metara u sklopu Dijamantske lige u Monaku. 2 dan
Tuka: Zadovoljan sam rezultatom
SportSport.ba Najbolji bh. atletičar Amel Tuka danas je završio na šestom mjestu u trci Dijamantske lige u Monacu.  3 dan
Tuka osvojio šesto mjesto u Monacu
cafe.ba Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara u Monacu na 11. po redu mitingu Dijamantske lige. Prvo mjesto osvojio je Emmanuel Korir (1:43.10), drugi je bio Brandon McBride (1:44.41),... 3 dan
dijamantna liga amel tuka istrcao najbolji licni rezultat sezone u monacu Dijamantna liga: Amel Tuka istrčao najbolji lični rezultat sezone u Monacu
HABER.BA Bosanskohercegovački atletičar Amel Tula osvojio je šesto mjesto u trci na 800 metara na... 3 dan
24sata.info Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara u Monacu na 11. po redu mitingu Dijamantske lige. 3 dan
Tuka tek šesti u Monacu
SportSport.ba Bh. atletičar Amel Tuka završio je na šestom mjestu na mitingu Dijamantske lige u Monacu. 3 dan
Tuka večeras trči na mitingu Dijamantske lige u Monacu
24sata.info Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka večeras će nastupiti na 11. mitingu Dijamantske lige u Monacu. 3 dan
Amel Tuka večeras u Monacu želi ponoviti rezultat karijere
SportSport.ba Danas je u Monacu na rasporedu 11. po redu miting Dijamantske lige, a na dobro poznatu stazu vraća se i najbolji bh. atletičar Amel Tuka. 3 dan
Amel Tuka ostvario novu pobedu u Padovi
Blic Atletičar BiH Amel Tuka zabeležio je juče novu pobedu na mitingu u Padovi. 1 sed
Amel Tuka ponovo sjajan: Pobjeda u Padovi
SportSport.ba Najbolji bh. atletičar Amel Tuka je zabilježio novu pobjedu i to na atletskom mitingu u Padovi. 1 sed
sjajan pred nastup na sp amel tuka slavio i u padovi Sjajan pred nastup na SP: Amel Tuka slavio i u Padovi
HABER.BA Amel Tuka, najbolji bh. atletičar i osvajač bronzane medalje sa Svjetskog prvenstva u Pekingu... 1 sed